ראשלצ - ת. רכבת הראשונים
|
15.00 |
15.00 |
העלאה |
ראשלצ - רבי יהודה הנשיא / הסנהדרין
|
15.02 |
15.02 |
העלאה |
ראשלצ - המהרל מפראג / הרב חיים דוד הלוי
|
15.04 |
15.04 |
העלאה |
ראשלצ - רבי עקיבא / רבי נחמיה מוטא
|
15.05 |
15.05 |
העלאה |
ראשלצ - רבי עקיבא / חיים חפר
|
15.07 |
15.07 |
העלאה |
ראשלצ - חיים חפר / דודו דותן
|
15.08 |
15.08 |
העלאה |
ראשלצ - אפרים קישון / אריק איינשטיין
|
15.09 |
15.09 |
העלאה |
ראשלצ - רבי עקיבא / רבי נחמיה מוטא
|
15.10 |
15.10 |
העלאה |
ראשלצ - נחמיה / בית העלמין
|
15.11 |
15.11 |
העלאה |
ראשלצ - נחמיה / אלפסי
|
15.11 |
15.11 |
העלאה |
ראשלצ - שדרות יעקב / נחמיה
|
15.12 |
15.12 |
העלאה |
ראשלצ - שדרות יעקב / יוסף הנשיא
|
15.13 |
15.13 |
העלאה |
ראשלצ - שדרות יעקב / הרקפת
|
15.14 |
15.14 |
העלאה |
ראשלצ - שדרות יעקב / החצב
|
15.15 |
15.15 |
העלאה |
ראשלצ - שדרות יעקב / האשל
|
15.15 |
15.15 |
העלאה |
ראשלצ - ירושלים / נוה זאב
|
15.16 |
15.16 |
העלאה |
ראשלצ - ירושלים / האחד עשר
|
15.17 |
15.17 |
העלאה |
ראשלצ - ירושלים / דוד הראובני
|
15.18 |
15.18 |
העלאה |
ראשלצ - ירושלים / בלפור
|
15.19 |
15.19 |
העלאה |
ראשלצ - ירושלים / שרה ואליהו
|
15.19 |
15.19 |
העלאה |
ראשלצ - אחד העם / הרב שלום סיבהי
|
15.20 |
15.20 |
העלאה |
ראשלצ - פינסקר / הרב קוק
|
15.21 |
15.21 |
העלאה |
ראשלצ - פינסקר / חבד
|
15.22 |
15.22 |
העלאה |
ראשלצ - דרך המכבים / פיקא
|
15.24 |
15.24 |
העלאה |
ראשלצ - דרך המכבים / פריימן
|
15.25 |
15.25 |
העלאה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
15.26 |
15.26 |
העלאה |
ראשלצ - דרך המכבים / אלי כהן
|
15.27 |
15.27 |
העלאה |
ראשלצ - מכון וולקני / דרך המכבים
|
15.30 |
15.30 |
העלאה |
בית דגן - צומת בית דגן / כביש 412
|
15.34 |
15.34 |
העלאה |
בית דגן - כביש 412 / שדרות מנחם בגין
|
15.35 |
15.35 |
העלאה |
בית דגן - מחסן חברת חשמל / כביש 412
|
15.36 |
15.36 |
העלאה |
תל אביב - מחלף לה גווארדייה
|
16.09 |
16.09 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / ריבל
|
16.10 |
16.10 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
16.11 |
16.11 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
16.13 |
16.13 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
16.14 |
16.14 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / דרך מנחם בגין
|
16.16 |
16.16 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
16.17 |
16.17 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / ז'בוטינסקי
|
16.18 |
16.18 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / פנקס
|
16.20 |
16.20 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
16.21 |
16.21 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / שי עגנון
|
16.23 |
16.23 |
הורדה |
תל אביב - שי עגנון / שד לוי אשכול
|
16.24 |
16.24 |
הורדה |
תל אביב - שי עגנון / ישראל גלילי
|
16.25 |
16.25 |
הורדה |
תל אביב - אבן גבירול / שד רוקח
|
16.26 |
16.26 |
הורדה |
תל אביב - מסוף רדינג / הורדה
|
16.29 |
16.29 |
הורדה |