רחובות - תחנה מרכזית רחובות / רציפים
(רציף 2) |
13.40 |
13.40 |
העלאה |
רחובות - השוק העירוני / לבקוביץ
|
13.41 |
13.41 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / ארלוזורוב
|
13.42 |
13.42 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / סעדיה גאון
|
13.43 |
13.43 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / אבן עזרא
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / שדרות יעקבי
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
כ.בילו - הרצל / מסעף כפר בילו
|
13.47 |
13.47 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / הגליל
|
13.48 |
13.48 |
העלאה והורדה |
צומת בילו
|
13.50 |
13.50 |
העלאה והורדה |
צומת בילו - מחנה בילו
|
13.52 |
13.52 |
העלאה והורדה |
נען - צומת נען
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
רחובות - צומת רחובות מזרח
|
13.54 |
13.54 |
העלאה והורדה |
סתריה - צומת סתריה
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
ישרש - צומת ישרש
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
מצליח - כביש 40 / קרית האומנים
|
14.02 |
14.02 |
העלאה והורדה |
רמלה - מחנה קלויזנר
|
14.03 |
14.03 |
העלאה והורדה |
רמלה - תחנה מרכזית רמלה
|
14.05 |
14.05 |
העלאה והורדה |
רמלה - שוק עירוני / שדרות הרצל
|
14.05 |
14.05 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / הגדוד העברי
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / טרומפלדור
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / ההגנה
|
14.07 |
14.07 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / אהרון בן יוסף
|
14.08 |
14.08 |
העלאה והורדה |
רמלה - הרצל / מבצע קדש
|
14.09 |
14.09 |
העלאה והורדה |
רמלה - צומת רמלה צפון (ביח"ר לקרח)
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
רמלה - חברת חשמל
|
14.14 |
14.14 |
העלאה והורדה |
לוד - בי"ס חב"ד ב לבנים / יוספטל
|
14.16 |
14.16 |
העלאה והורדה |
לוד - יוספטל / הצנחנים
|
14.17 |
14.17 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנת רכבת לוד / יוספטל
|
14.18 |
14.18 |
העלאה והורדה |
לוד - חטיבת יפתח / בן חקון
|
14.19 |
14.19 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות דוד המלך / לאה גולדברג
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
לוד - דוד המלך / שלמה המלך
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
לוד - חיים ארלוזורוב / רחל אלתר
|
14.21 |
14.21 |
העלאה והורדה |
לוד - ארלוזורוב / תבור
|
14.22 |
14.22 |
העלאה והורדה |
לוד - ז'בוטינסקי / ההסתדרות
|
14.23 |
14.23 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות ירושלים / גבריאל
|
14.24 |
14.24 |
העלאה והורדה |
לוד - קניון לוד / שדרות ירושלים
|
14.24 |
14.24 |
העלאה והורדה |
לוד - הנרייטה סאלד / אילת
|
14.25 |
14.25 |
העלאה והורדה |
לוד - טוויטו / שדרות צה"ל
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / ברנר
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / אליהו גולומב
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנה מרכזית לוד / רציפים
(רציף 1) |
14.29 |
14.29 |
העלאה והורדה |
לוד - אבא הלל / נדא
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
לוד - המחקר / אבא הלל
|
14.32 |
14.32 |
העלאה והורדה |
נתבג - צומת אל על
|
14.42 |
14.42 |
העלאה והורדה |
תעשיה אוירית - צומת תעשייה אווירית
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
טירת יהודה - צומת בדק
|
14.51 |
14.51 |
העלאה והורדה |
צומת הטייסים
|
14.53 |
14.53 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בארות יצחק - צומת בארות
|
14.59 |
14.59 |
העלאה והורדה |
רנתיה - כביש 40 / רינתיה מזור
|
15.01 |
15.01 |
העלאה והורדה |
מגשימים - כביש 40 / צומת מגשימים
|
15.02 |
15.02 |
העלאה והורדה |
נחלים - כביש 40 / צומת נחלים
|
15.03 |
15.03 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף פתח תקווה דרום לצפון
|
15.07 |
15.07 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שדרות ירושלים / הושע
|
15.09 |
15.09 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת עמישב
|
15.10 |
15.10 |
העלאה והורדה |
כפר סירקין - צומת סירקין
|
15.12 |
15.12 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / גורדון
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / שכונת קרית אלון
|
15.14 |
15.14 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת גנים / הרב הרצוג
|
15.16 |
15.16 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
|
15.18 |
15.18 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / המכבים
|
15.19 |
15.19 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / בר כוכבא
|
15.21 |
15.21 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ליברכט
|
15.21 |
15.21 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ת.מרכזית פתח תקווה
|
15.23 |
15.23 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מסוף משה ארנס / הורדה
(רציף 1) |
15.24 |
15.24 |
הורדה |