רחובות - תחנה מרכזית רחובות / רציפים
(רציף 2) |
18.00 |
18.00 |
העלאה |
רחובות - השוק העירוני / לבקוביץ
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / ארלוזורוב
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / סעדיה גאון
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / אבן עזרא
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / שדרות יעקבי
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
כ.בילו - הרצל / מסעף כפר בילו
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / הגליל
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
צומת בילו
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
צומת בילו - מחנה בילו
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
נען - צומת נען
|
18.13 |
18.13 |
העלאה והורדה |
רחובות - צומת רחובות מזרח
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
סתריה - צומת סתריה
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
ישרש - צומת ישרש
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
מצליח - כביש 40 / קרית האומנים
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
רמלה - מחנה קלויזנר
|
18.23 |
18.23 |
העלאה והורדה |
רמלה - תחנה מרכזית רמלה
|
18.25 |
18.25 |
העלאה והורדה |
רמלה - שוק עירוני / שדרות הרצל
|
18.25 |
18.25 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / הגדוד העברי
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / טרומפלדור
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / ההגנה
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / אהרון בן יוסף
|
18.28 |
18.28 |
העלאה והורדה |
רמלה - הרצל / מבצע קדש
|
18.29 |
18.29 |
העלאה והורדה |
רמלה - צומת רמלה צפון (ביח"ר לקרח)
|
18.30 |
18.30 |
העלאה והורדה |
רמלה - חברת חשמל
|
18.34 |
18.34 |
העלאה והורדה |
לוד - בי"ס חב"ד ב לבנים / יוספטל
|
18.36 |
18.36 |
העלאה והורדה |
לוד - יוספטל / הצנחנים
|
18.37 |
18.37 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנת רכבת לוד / יוספטל
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
לוד - חטיבת יפתח / בן חקון
|
18.39 |
18.39 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות דוד המלך / לאה גולדברג
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
לוד - דוד המלך / שלמה המלך
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
לוד - חיים ארלוזורוב / רחל אלתר
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
לוד - ארלוזורוב / תבור
|
18.42 |
18.42 |
העלאה והורדה |
לוד - ז'בוטינסקי / ההסתדרות
|
18.43 |
18.43 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות ירושלים / גבריאל
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
לוד - קניון לוד / שדרות ירושלים
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
לוד - הנרייטה סאלד / אילת
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
לוד - טוויטו / שדרות צה"ל
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / ברנר
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / אליהו גולומב
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנה מרכזית לוד / רציפים
(רציף 1) |
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
לוד - אבא הלל / נדא
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
לוד - המחקר / אבא הלל
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
נתבג - צומת אל על
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
תעשיה אוירית - צומת תעשייה אווירית
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
טירת יהודה - צומת בדק
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
צומת הטייסים
|
19.13 |
19.13 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בארות יצחק - צומת בארות
|
19.19 |
19.19 |
העלאה והורדה |
רנתיה - כביש 40 / רינתיה מזור
|
19.21 |
19.21 |
העלאה והורדה |
מגשימים - כביש 40 / צומת מגשימים
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
נחלים - כביש 40 / צומת נחלים
|
19.23 |
19.23 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף פתח תקווה דרום לצפון
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שדרות ירושלים / הושע
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת עמישב
|
19.30 |
19.30 |
העלאה והורדה |
כפר סירקין - צומת סירקין
|
19.32 |
19.32 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / גורדון
|
19.33 |
19.33 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / שכונת קרית אלון
|
19.34 |
19.34 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת גנים / הרב הרצוג
|
19.36 |
19.36 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / המכבים
|
19.39 |
19.39 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / בר כוכבא
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ליברכט
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ת.מרכזית פתח תקווה
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מסוף משה ארנס / הורדה
(רציף 1) |
19.44 |
19.44 |
הורדה |