רחובות - תחנה מרכזית רחובות / רציפים
(רציף 2) |
19.15 |
19.15 |
העלאה |
רחובות - השוק העירוני / לבקוביץ
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / ארלוזורוב
|
19.17 |
19.17 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / סעדיה גאון
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / אבן עזרא
|
19.19 |
19.19 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / שדרות יעקבי
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
כ.בילו - הרצל / מסעף כפר בילו
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / הגליל
|
19.23 |
19.23 |
העלאה והורדה |
צומת בילו
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
צומת בילו - מחנה בילו
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
נען - צומת נען
|
19.28 |
19.28 |
העלאה והורדה |
רחובות - צומת רחובות מזרח
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
סתריה - צומת סתריה
|
19.30 |
19.30 |
העלאה והורדה |
ישרש - צומת ישרש
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
מצליח - כביש 40 / קרית האומנים
|
19.37 |
19.37 |
העלאה והורדה |
רמלה - מחנה קלויזנר
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
רמלה - תחנה מרכזית רמלה
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
רמלה - שוק עירוני / שדרות הרצל
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / הגדוד העברי
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / טרומפלדור
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / ההגנה
|
19.42 |
19.42 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / אהרון בן יוסף
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
רמלה - הרצל / מבצע קדש
|
19.44 |
19.44 |
העלאה והורדה |
רמלה - צומת רמלה צפון (ביח"ר לקרח)
|
19.45 |
19.45 |
העלאה והורדה |
רמלה - חברת חשמל
|
19.49 |
19.49 |
העלאה והורדה |
לוד - בי"ס חב"ד ב לבנים / יוספטל
|
19.51 |
19.51 |
העלאה והורדה |
לוד - יוספטל / הצנחנים
|
19.52 |
19.52 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנת רכבת לוד / יוספטל
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
לוד - חטיבת יפתח / בן חקון
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות דוד המלך / לאה גולדברג
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
לוד - דוד המלך / שלמה המלך
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
לוד - חיים ארלוזורוב / רחל אלתר
|
19.56 |
19.56 |
העלאה והורדה |
לוד - ארלוזורוב / תבור
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
לוד - ז'בוטינסקי / ההסתדרות
|
19.58 |
19.58 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות ירושלים / גבריאל
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
לוד - קניון לוד / שדרות ירושלים
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
לוד - הנרייטה סאלד / אילת
|
20.00 |
20.00 |
העלאה והורדה |
לוד - טוויטו / שדרות צה"ל
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / ברנר
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / אליהו גולומב
|
20.03 |
20.03 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנה מרכזית לוד / רציפים
(רציף 1) |
20.04 |
20.04 |
העלאה והורדה |
לוד - אבא הלל / נדא
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
לוד - המחקר / אבא הלל
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
נתב"ג - צומת אל על
|
20.17 |
20.17 |
העלאה והורדה |
תעשיה אוירית - צומת תעשייה אווירית
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
טירת יהודה - צומת בדק
|
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
צומת הטייסים
|
20.28 |
20.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בארות יצחק - צומת בארות
|
20.34 |
20.34 |
העלאה והורדה |
רנתיה - כביש 40 / רינתיה מזור
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
מגשימים - כביש 40 / צומת מגשימים
|
20.37 |
20.37 |
העלאה והורדה |
נחלים - כביש 40 / צומת נחלים
|
20.38 |
20.38 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף פתח תקווה דרום לצפון
|
20.42 |
20.42 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שדרות ירושלים / הושע
|
20.44 |
20.44 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת עמישב
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
כפר סירקין - צומת סירקין
|
20.47 |
20.47 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / גורדון
|
20.48 |
20.48 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / שכונת קרית אלון
|
20.49 |
20.49 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת גנים / הרב הרצוג
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
|
20.53 |
20.53 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / המכבים
|
20.54 |
20.54 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / בר כוכבא
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ליברכט
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ת.מרכזית פתח תקווה
|
20.58 |
20.58 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מסוף משה ארנס / הורדה
(רציף 1) |
20.59 |
20.59 |
הורדה |