תל אביב יפו - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
10.15 |
10.15 |
העלאה |
תל אביב יפו - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
10.19 |
10.19 |
העלאה |
תל אביב יפו - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
10.21 |
10.21 |
העלאה |
תל אביב יפו - דרך נמיר / חיים לבנון
|
10.25 |
10.25 |
העלאה |
תל אביב יפו - דרך נמיר / אינשטיין
|
10.26 |
10.26 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
10.33 |
10.33 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
10.37 |
10.37 |
העלאה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
10.44 |
10.44 |
העלאה |
נתניה - מחלף נתניה
|
10.50 |
10.50 |
העלאה |
חדרה - צומת אולגה
|
10.59 |
10.59 |
העלאה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
11.02 |
11.02 |
העלאה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
11.06 |
11.06 |
העלאה |
מח.שמונים - צומת מחנה 80
|
11.08 |
11.08 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
11.08 |
11.08 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו
|
11.24 |
11.24 |
העלאה והורדה |
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
|
11.55 |
11.55 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו 65
|
11.56 |
11.56 |
העלאה והורדה |
צומת הסרגל
|
12.02 |
12.02 |
העלאה והורדה |
אומן - צומת אומן
|
12.04 |
12.04 |
העלאה והורדה |
חבר - צומת חבר
|
12.06 |
12.06 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
12.13 |
12.13 |
העלאה והורדה |
גבע - מסעף
|
12.19 |
12.19 |
העלאה והורדה |
צומת יששכר
|
12.21 |
12.21 |
העלאה והורדה |
ע.חרוד (מאוחד) - צומת תל יוסף
|
12.23 |
12.23 |
העלאה והורדה |
צומת שאטה (כלא שאטה) - כלא שאטה
|
12.25 |
12.25 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית השיטה - מסעף
|
12.28 |
12.28 |
העלאה והורדה |
שדה נחום
|
12.34 |
12.34 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת מחנה גדעון
|
12.36 |
12.36 |
העלאה והורדה |
בית שאן - אזור תעשיה / 7078
|
12.36 |
12.36 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / דבורה הנביאה
|
12.37 |
12.37 |
העלאה והורדה |
בית שאן - משטרה
|
12.38 |
12.38 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / שאול המלך
|
12.38 |
12.38 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / השחם
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אחד העם
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / הנגב
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אביר יעקב
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בגין / ים
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
12.41 |
12.41 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צ.שאן
|
12.44 |
12.44 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
12.45 |
12.45 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
12.51 |
12.51 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
12.52 |
12.52 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
12.53 |
12.53 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
12.53 |
12.53 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
12.56 |
12.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
12.57 |
12.57 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גשר
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה 90
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - צומת אשדות יעקב אחוד
|
13.07 |
13.07 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
13.10 |
13.10 |
העלאה והורדה |
קיבוץ שער הגולן - מסעף
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
13.13 |
13.13 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - חוף צמח
|
13.14 |
13.14 |
העלאה והורדה |
עמק הירדן מכללה - מכללה איזורית עמק הירדן
|
13.14 |
13.14 |
העלאה והורדה |
מעגן - מסעף
|
13.15 |
13.15 |
העלאה והורדה |
מעגן - צומת מעגן
|
13.16 |
13.16 |
העלאה והורדה |
תל קציר - מסעף
|
13.18 |
13.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
13.20 |
13.20 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חניון עין גב
|
13.26 |
13.26 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - צומת עין גב'
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חוף גופרה
|
13.31 |
13.31 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - חוף לבנון
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - צומת כורסי
|
13.35 |
13.35 |
העלאה והורדה |
חוף גולן - מסעף
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
מושב רמות - מסעף
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
מעלה גמלא - צומת מעלה גמלא
|
13.43 |
13.43 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה
|
13.46 |
13.46 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - חניון יהודיה / 87
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
קצרין - צומת קצביה
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
קצרין - מסעף אזור תעשייה
|
14.04 |
14.04 |
הורדה |
קצרין - פארק קצרין
|
14.05 |
14.05 |
הורדה |
קצרין - דרך החרמון / זויתן
|
14.05 |
14.05 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת נווה
|
14.07 |
14.07 |
הורדה |
קצרין - גילבון / משעול סלעית
|
14.07 |
14.07 |
הורדה |
קצרין - גילבון / תדהר
|
14.08 |
14.08 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת נווה
|
14.08 |
14.08 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת גמלא
|
14.09 |
14.09 |
הורדה |
קצרין - המשושים / הדס
|
14.09 |
14.09 |
הורדה |
קצרין - המשושים / פעמונית
|
14.09 |
14.09 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת אפק
|
14.10 |
14.10 |
הורדה |
קצרין - שיאון / סער
|
14.10 |
14.10 |
הורדה |
קצרין - סער / צמח
|
14.11 |
14.11 |
הורדה |
קצרין - סער / מירון
|
14.12 |
14.12 |
הורדה |
קצרין - סוסיתא / טיילת בתרא
|
14.12 |
14.12 |
הורדה |
קצרין - יהודיה / יודפת
|
14.12 |
14.12 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / יהודיה
|
14.13 |
14.13 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת אפק
|
14.13 |
14.13 |
הורדה |
קצרין - דליות / איה
|
14.14 |
14.14 |
הורדה |
קצרין - קניון לב קצרין
|
14.15 |
14.15 |
הורדה |