ירושלים - תחנה מרכזית ירושלים רציפים
(רציף 21) |
15.20 |
15.20 |
העלאה |
ירושלים - תחנת רקלה גבעת המבתר / יגאל ידין
|
15.24 |
15.24 |
העלאה |
מעלה אדומים - צומת אדומים / צומת מחנה ישי
|
15.31 |
15.31 |
העלאה |
כפר אדומים - צומת כפר אדומים
|
15.34 |
15.34 |
העלאה |
מצפה יריחו - צומת מצפה יריחו
|
15.36 |
15.36 |
העלאה |
נבי מוסא - צומת נבי מוסא
|
15.40 |
15.40 |
העלאה |
אלמוג - צומת אלמוג
|
15.41 |
15.41 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צומת בית הערבה החדש
|
15.43 |
15.43 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צומת בית הערבה / כביש 90
|
15.44 |
15.44 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צומת בית הערבה / כביש 90
|
15.45 |
15.45 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צומת מחנה נבו / כביש 90
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
גשר אלנבי - צומת גשר אלנבי / כביש 90
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
נעמה - צומת נעמה / כביש 90
|
15.58 |
15.58 |
העלאה והורדה |
נערן - צומת נירן / כביש 90
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
גלגל - צומת גילגל / כביש 90
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
תומר - צומת תומר / כביש 90
|
16.14 |
16.14 |
העלאה והורדה |
פצאל - צ.פצאל / כביש 90
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
מפגש הבקעה - מרכז מסחרי מפגש הביקעה
|
16.19 |
16.19 |
העלאה והורדה |
יפית - צומת יפית / כביש 90
|
16.21 |
16.21 |
העלאה והורדה |
משואה - מועצה אזורית בקעת הירדן
|
16.27 |
16.27 |
העלאה והורדה |
משואה - צומת משואה / כביש 90
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
מח.אריה - מחנה אריה
|
16.32 |
16.32 |
העלאה והורדה |
משואה - צומת משואה / כביש 90
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
ארגמן - צומת ארגמן / כביש 90
|
16.45 |
16.45 |
העלאה והורדה |
שדמות מחולה - מחנה ברווז / כביש 90
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
שדמות מחולה - שדמות מחולה / כביש 90
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
מחולה - מושב מחולה / כביש 90
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
מחולה - מחסום מחולה / כביש 90
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
מירב - צומת מירב מלכישוע / כביש 90
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
שדי תרומות - כביש 90 / שדי תרומות
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
רחוב - רחוב / מרכז
|
17.27 |
17.27 |
העלאה והורדה |
רחוב - צומת רחוב מזרח
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
ע.הנציב - צ.עין הנציב
|
17.32 |
17.32 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מרכז פיס / מנחם בגין
|
17.33 |
17.33 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בגין / ים
|
17.33 |
17.33 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 1) |
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צ.שאן
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
17.46 |
17.46 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
17.50 |
17.50 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גשר
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה 90
|
17.58 |
17.58 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - צומת אשדות יעקב אחוד
|
17.59 |
17.59 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
18.00 |
18.00 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
קיבוץ שער הגולן - מסעף
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - חוף צמח
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מועצה אזורית עמק הירדן
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
דגניה ב - צומת דגניה ב
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
דגניה א - דגניה א / מוזיאון בית גורדון
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
כנרת (קבוצה) - בית ספר אזורי בית ירח
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
אוהלו - מסעף
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
כנרת (מושבה) - מושבת כנרת
|
18.09 |
18.09 |
העלאה והורדה |
טבריה - חמי טבריה
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
טבריה - הבנים / הקישון
|
18.18 |
18.18 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
18.20 |
18.20 |
הורדה |